Praha ha ha!

Vyprodáno

Autorka a ilustrátorka: Bárbora Buchalová

Nakladatelství: Albatros

Rok vydání: 2018


Počet stran: 15

Váha: 0,61 kg


Pro holky a kluky od 3 let

leporelo knížkové


249,00 Kč

Jediná kniha o Praze pro děti od tří let na českém trhu - poučí a pobaví

Velkoformátové knížkové leporelo s dvoustránkovými barevnými ilustracemi z prostředí Prahy je unikátní knihou na českém trhu. Hledací knížka seznámí vaše děti s nejznámějšími budovami a lidmi, děti pobaví komické situace i řada detailů.V této bohatě ilustrované knize ocení krásy hlavního města i ti nejmenší! 


Náš komentář:

Veselé ilustrace a spousta vtipných poznámek. Děti budou určitě dychtivě ukazovat a chtít si nechat přečíst, co kdo říká.

Během čtyř ročních období se děti podívají na Náplavku (kde se předčítají básně nebo tráví čas milenci), k Pražskému hradu (pod kterým je "slyšet" z domů Smetanova Má vlast), na Karlův most (kde je pěkný mumrajs), do ZOO (kde pštros strká hlavu do země a lvi se nechávají česat na ježka), do Źlutých lázní (kde lidé tráví čas opalováním nebo popíjením ledového nápoje), do stranice metra (kde panuje shon), na Šárku (kde děti pouští draky), na Petřín (kde si lidé užívají zbarvených stromů), na Staroměstské náměstí (kde je vánoční trh) a nakonec na zamrzlou Vltavu (kde kluci hrají hokej). 

"Zajděte" i vy se svými nejmenšími dětmi do našeho hlavního města :-).

Kdo měl toto leporelo v ruce? Líbilo se vám? 

Máte k tomuto leporelu otázku? Zeptejte se.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100086301356461