Ester Stará

08.02.2024

Řekne-li se jméno ESTER STARÁ, ihned si vybavím krásně barevné knížky, vkusně a vtipně ilustrované, zajímavý příběh, spousta užitečných logopedických aktivit nad knížkou, …. zkrátka záruku toho, že děti její knížky zaujmou a investované peníze se mnohonásobně vrátí.

Na webových stránkách Ester Staré www.esterstara.cz máte přehled o všech knížkách této skvělé speciální pedagožky, logopedky a koordinátorky inkluze na ZŠ

Na mých webových stránkách nemám všechny knížky, ale mám jich spoustu, přičemž vás zvu některou z nich prozkoumat, záruka je, že budete nadšeni. 

Co se týká nejmenších dětí 2+

Aport, Fousku! - zábavné leporelo s vtipnou pointou

Boudo, budko! - leporelo, kde zvířátka budou obývat boudu v lese a vy s dětmi večer  co večer můžete trénovat pamět a tříbit smysl pro humor

Kdo chce rozmluvit své děti:

Povíš mi to? - různé slovní hry, spousta otázek a odpovědí (vašich dětí)

Mařenka už říká Ř - trénování písmenek české abecedy, nejen Ř !

Malované čtení, kdy děti budou vybírat ze dvou obrázku, a tím tvořit děj příběhu

Koho sežere vlk?

A pro předškolády bezva trénování abecedy

Nauč Edu ABECEDU

Ester Stará jezdí na besedy a autorská čtení do knihoven a škol, přičemž své pedagogické zkušenosti šíří i při návštěvách českých škol v zahraničí. Bylo mi ctí tuto skvělou autorku poznat osobně v naší škole v Chicagu v roce 2019. Ve své třídě jsem se svými dětmi četla knížku Šedík a Bubi. I velcí nečtenáři příběhy kocourka Šedíka hltali, byli ponořeni do obrázků, bublin s textem u protagonistů knížky, děj je bavil.

Zkrátka a dobře – Ester Stará je pro mě synonymem kvalitních, zábavných a poučných knížek pro děti.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100086301356461