Koho sežere vlk?

Vyprodáno

Autorka: Ester Stará

Ilustrátor: Milan Starý

Nakladatelství: 65. pole

Rok vydání: 2017


Počet stran: 64

Váha: 0,25 kg


Pro děti od 4 let


298,00 Kč

Ježibaba si brousí zuby na Jeníčka, možná i Mařenku, dědek s bábou a celou jejich partou mají zálusk na řepu, Otesánek slupne, na co přijde. A koho sežere vlk? 

Mohlo by se zdát, že známé pohádky řeší, hlavně kdo koho nebo co pozře. Z těchto příběhů se ale naštěstí dozvídáme mnohem víc, a právě proto je dobré se k nim vracet.

Kniha oceňované autorky Ester Staré vám představí nejznámější pohádky v podobě malovaného čtení. Ale pozor! Slova budete vybírat ze dvou variant obrázků, takže se nenechte zmást. Kde zasadil dědek řepu? Na poli, nebo na pískovišti? Co sebrali loupežníci nebohým pocestným? Cennosti, nebo hračky? I když kdo ví, možná vás i druhá, neobvyklá varianta příběhů pobaví. 

Stejně jako nesmysly, které se vloudily do velkých ilustrací. 


Náš komentář:

V knížce si společně přečtete 7 pohádek. A v případě této knížky opravdu společně, protože vy budete číst a děti budou vybírat ze dvou obrázků, a tím bude pohádka plynout. Takže např. Kůzlátka slíbila, že se budou mít před (kuchařem, nebo vlkem) na pozoru.... Někdy mohou vzniknout vtipné návaznosti a všichni se královsky pobaví.

A které to jsou pohádky? Červená Karkulka, Budulínek, Perníková chaloupka, O veliké řepě, Zvířátka a loupežníci, O Otesánkovi, O neposlušných kůzlátkách.

Knížka, která pobaví a učaruje. Krásné ilustrace.


Další knížky Ester Staré:

Aport, Fousku! (pro děti od 2 let)

Ó, ó, ó vajíčko! (pro děti od 4 let)

Mařenka už říká Ř (pro děti od 4 let)

Povíš mi to? (pro děti od 5 let - hravé rozšiřování slovní zásoby)

Šedík a Bubi (první čtení)

Nauč Edu abecedu

Kdo z vás tuto knížku četl? Líbila se vám/nelíbila? 

Máte k této knížce otázku? Zeptejte se.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100086301356461