Hlasování otevřeno - anketa KNIHA DĚTSKÉHO SRDCE, cena V.F.Suka

05.01.2024

Nenechte si ujít příležitost, kdy vaše děti do 18 let mohou hlasovat pro svoji nejoblíbenější knihu za rok 2023. I nás dospělé - rodiče, pedagogy, knihovníky, knihkupce - zajímá, co vaše děti čtou, co je baví, o co se zajímají.

anketa KNIHA DĚTSKÉHO SRDCE, cena V.F. Suka
anketa KNIHA DĚTSKÉHO SRDCE, cena V.F. Suka

Na tento blog jsem v květnu loňského roku vkládala článek s výsledky za rok 2022 a už je tu další ročník. Knížky na loňském stupni vítězů byly (asi nepřekvapivě) Deník malého poseroutky, Harry Potter a Prašina.

A jak to dopadne letos? I vy - resp. vaše děti do 18 let - s tím mohou zahýbat a být součástí tvorby žebříčku. Přijměte tuto příležitost a vyplňte krátký formulář a poposuňte svoji oblíbenou knížku do popředí. 

Hlasovací formulář zde

Hlasovat můžete pro knížky české i překladové, naučné i beletrii. Anketu pořádá Národní pedagogická knihovna J.A. Komenského, která zároveň vylosuje 50 šťastlivců, kteří dostanou knihu. Bezva motivace.

A pro kterou byste hlasovali vy jako rodiče, pedagogové? Jelikož nemůžeme hlasovat, tak si to tu můžeme jen tak pro sebe sdělit :), osobně bych dala hlas Zkáze jezerní kotliny od Petra Hugo Šlika. A vy?

https://www.facebook.com/profile.php?id=100086301356461