Plakát s českou abecedou

Vyprodáno

Plakát je vytištěn na matný plakátový papír.


Rozměr plakátu je 40 x 69 cm

Balený v praktickém, recyklovaném tubusu


Nakladatelství: Poketo

 

220,00 Kč

Plakát české abecedy obsahuje písmena od A do Ž. Každé písmeno je zobrazeno ve všech čtyřech variantách (velké a malé, tiskací i psací) a s obrázkovým symbolem: A jako autobus, Ž jako žalud. U méně obvyklých počátečních písmen jsou uvedeny i názvy: Ť jako ťuhýk, Q jako Quido. Plakát je esteticky jednoduchý a přehledný. Pověste ho nejlépe do dětského pokoje nad psací stůl (anebo na dveře záchodu :)). Ať je abeceda dítěti stále na očích.

Plakát je vhodný zejména pro předškoláky a děti školou povinné. Využijí ho nejvíce prvňáci, ale obvykle až do třetí třídy zápasí mnohé děti se psaním psacích forem písmen. Když si dítě při psaní nebo čtení není jisté, stačí se podívat na zeď. Abeceda se stane samozřejmou součástí jeho/jejího života.

Svou roli nemá ovšem až ve školních věku. I pro menší děti je nenásilnou vzdělávací pomůckou. Děti ho mají na očích a vnímají ho, i když se cíleně neučí. A pokud budete chtít, i plakát můžete využívat aktivně - pro hraní her a s ním spojené fixování písmen/hlásek. Tipy na takové jednoduché hry si můžete přečíst v recenzi od "Tvoříme pro děti".

Plakát je vytištěn na matný plakátový papír a balen v praktickém, recyklovaném tubusu.


Ostatní publikace na procvičování abecedy:

Nauč Edu abecedu

DOMINO

Písmenožrout (hra)

Písmenková polívka

Čtecí karty ke slabikáři

Abeceda na cesty

NALEPUJ a dokresluj abecedu

Máte k tomuto plakátu otázku? Zeptejte se.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100086301356461