DOKRESLI abecedu

Vyprodáno

Sada obsahuje 34 černobílých kartiček s kompletní českou abecedou.

Karty jsou vytištěny na tvrdý kartonový papír.
Rozměr: 90 x 140 mm 

Váha: 0,12 kg

Nakladatelství: Poketo

150,00 Kč

Sada Dokresli si abecedu obsahuje 34 karet, na kterých jsou pouze předtištěny čtyři varianty písmene - od A do Ž. Každé dítě si tak může samo vytvořit svou jedinečnou abecedu. Mohou se aktivně podílet nejen na výběru jednotlivých obrázků, ale i si je sami nakreslit, nalepit nebo udělat koláž. Podle toho, co díte zrovna baví. S kartami samotnými si pak děti hrají, zkouší si skládat slova, nebo si je hrdě vystaví v dětském pokoji.

Tato metoda posiluje uvědomění si spojení obrázek-písmeno a s tím související sluchové vnímání. Vede děti k učení se abecedy ve svém tempu. Zároveň rozvíjí fantazii, kreativitu i slovní zásobu.

Karty jsou vhodné pro děti zhruba od tří let až do školního věku. Díky spojení více funkcí u jednoho produktu můžete svého potomka inspirovat k aktivitě, kterou dosud nevyhledával: Pokud děcko rádo kreslí, můžete ho díky kartám přivést nenásilně k učení abecedy. A naopak - pokud se dítě zajímá o písmena a o čtení, ale nezajímá se o kreslení a nemá chuť trénovat jemnou motoriku, mohou ho/ji karty právě v tomto směru podpořit.

A ještě tip pro Vás: Udělejte si z této sady dlouhodobější projekt, naplněný radostí z překvapení! Které dítě neotvírá s očekáváním poštovní schránku! Zanechte mu/jí v ní pravidelně vždy jednu kartu s písmenem - třeba jako dárek dítěti od skřítka Písmáčka. 


Ostatní publikace na procvičování abecedy:

NALEPUJ a dokresluj abecedu

Nauč Edu abecedu

DOMINO

Písmenožrout (hra)

Písmenková polívka

Čtecí karty ke slabikáři

Plakát s českou abecedou

Abeceda na cesty

Jak vás tyto karty bavily?

Máte k těmto kartám otázku? Zeptejte se.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100086301356461