Slabikář pro nevázané písmo

Vyprodáno

Autoři: Burová Soňa, Fasnerová Martina, Horák Jan, Hrdinová Michaela, Ivicová Ivona, Kalkušová Michaela, Nebuželská Dagmar

Nakladatelství: Fraus

Rok vydání: 2021

Počet stran: 104

Váha: 0,6 kg


Hybridní pracovní učebnice

149,00 Kč

Slabikář navazuje na Živou abecedu a vyvozuje celá slova a věty. Nově jsou součástí Slabikáře čtecí tabulky s velkou zásobou slov ke čtení. 

Texty popisují důvěrně známé prostředí, které děti denně obklopuje. Jedná se o krátké příběhy a rýmy o dětech a pro děti. Nechybí ani pohádky.

Pracovní úkoly jsou jasné, přehledné, podporují logiku a postřeh. Jsou nápadité, a přesto jednoduché, tak aby děti mohly zažívat pocit úspěchu. Slabiky, slova a texty podporují zafixování a dostatečné opakování probrané látky.

Autory veršů jsou známí současní básnici, kteří dobře rozumějí dětské duši - Radek Malý a Petr Kukal. Každé nové písmeno uvádějí říkanky.

Ilustrace jsou svěřené do rukou zkušeného profesionála Josefa Pospíchala. Obrázky jsou tím, co dělá Slabikář krásným a motivuje děti, aby ho rády otvíraly.

Slabikář je rozdělený na oddíly nového učiva, procvičování a opakování. V postranních lištách jsou slova a zábavné úkoly k procvičování čtení, ve spodních lištách najdete rozšiřující a doplňková cvičení.

Slabikář obsahuje procvičovací kód na učení ONLINE ZDARMA.


Souvicející publikace k 1. třídě:

Hrajeme si ve škole i doma

Živá abeceda

Začínáme číst a psát

Čtecí karty ke slabikáři

Čítanka 1

Prvouka 1


Další publikace ohledně abecedy:

Plakát s českou abecedou

Nauč Edu abecedu

NALEPUJ a dokresluj abecedu

DOMINO abeceda


Máte ke slabikáři otázku? Zeptejte se.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100086301356461